Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Francuskie miasto rezygnuje ze współpracy z Kraśnikiem. Stracą na tym najbardziej dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2020 r. o 21:42 Powrót do artykułu
A KOGO TO OBCHODZI - CARACALE-NIELOTY CHCIELI NAM OPCHNĄĆ ZA MILIARDY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Austria jest całkowicie zamykaruch kolejowy do Włoch po dwóch Corona podejrzanych przypadków w jednym pociągu. Wykryto tam 152 zakażenia. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 500 plus dzieci mogą chyba same pojechać do Francji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielce postępowi Francuzi..... Niech przyznają się do Wandei i tego co zrobili z katolikami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze teraz radni, którzy byli za zasponsorują dzieciom wycieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wymeldowałem się z tego upadłego Kraśnika, razem z małżonką i przeprowadziłem do Lublina, zabierając również swoją firmę z dość dużymi obrotami, cóż podatki polecą do Lublina ;) a troche ich jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny! Kraśnicka inteligencja pszenno-buraczana dała popis, już w Europie wiedzą że w regionie rządzi ciemnogród. A teraz pomogli dzieciom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się z ludźmi porobiło? Zupełnie pomieszało im się co jest normalne, a co nie. Kiedyś jak ktoś widział na ulicy kogoś kto zachowuje się, wygląda jak pajac to tak to nazywał, a dzisiaj udajemy, że wymalowany chłop na obcasach, z jakimiś piórami jest przykładem normalnego mężczyzny. To nie jest kwestia tolerancji, a kwestia czarowania rzeczywistości. Przecież kiedyś tacy ludzie żyli, pracowali, itd., ale "rzeczy były nazywane po imieniu", a dzisiaj nie chodzi o tolerancję, a o pełną akceptację wszystkiego wbrew rozsądkowi. Lewicowy zachód oszalał i trudno. Ktoś na tym świecie musi pozostać w pełni władz umysłowych.
 A ja do tej pory dalej pajaca nazywam pajacem. I nie muszę z nim ani gadać ani się witać. I każdy powinien tak robić. Tylko ze teraz dodatkowo pojawili się na urządach różni pajace - jakieś Albiniaki i inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to i lepiej ,przynajmniej nie złapią koronowirusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kurde bardzo dobrze... Paryż to obecnie speluna europy.
 Za to Kraśnik to "Dubaj Europy" Brud i syf na ulicach, wszędzie bilbordy i obskurne budynku. Wygląda to jak by się czas zatrzymał w latach 90tych, a mentalnie to w średniowieczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KOGO TO OBCHODZI - CARACALE-NIELOTY CHCIELI NAM OPCHNĄĆ ZA MILIARDY ?
 Pewnie!!! A teraz będzie 4 helikoptery za 2 mld. Jeden na 4 województwa - totalnie panujemy w powietrzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki niech nadal siedzą w swoim zaścianku i niech dzieci oddają we władanie dobrodzieja w sutannie. Zupełnie jak w średniowieczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś tu jest strefa wolna od LGBT, jutro może tu być strefa wolna od twoich poglądów. Zanim napiszesz, że dobrze, że są takie strefy pomyśl - jutro możesz ty być wykluczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bedzieta nigdzie jeździć - siedzić na doopie i kiełbase jeść z cebulo i ło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem za Panem Albiniakiem mam dwóch Synów w wieku przedszkolnym i nie pozwolę żeby widzialo jakieś Zboczenia. Chłopiec+Dziewczyna=Normalna Rodzina co do jakiegoś Partnerstwa Miast to nie ma co komuś wchodzić i robić dobrze na siłę nam takie Sojusze i Chore Układy nie są potrzebne dlatego MuremZaAlbiniakiem#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już to tylko dzieci zyskają a nie stracą - warto poprawić temat artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie demokracja. Teraz czarno na białym widać, że kolejne normalne miasto nie chce pedalstwa. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo Obrony Kuwejtu odmówiło odbioru śmigłowców H225M Caracal od producenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co trzeci francuski Caracal był niezdatny do lotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Depresja w Europie 1. Niemcy ponad 4 miliony 2.Wlochy ponad 3 miliony 3.Francja blisko 3 miliony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...